/
درباره ما

لوسترمهدی

در لوستر مهدی با بیش از 50 سال تجربه در صنعت لوستر و روشنایی، ما متعهد به تولید لوکس ترین محصولات روشنایی و تزئینی، با مرغوب ترین مواد اولیه و کارکنان چیره دست هستیم.علاقه مجموعه ما به درخشش و روشنایی ما را به تطبیق مداوم ترغیب میکند، تا در جهت برترین بودن،تلاش روافزون داشته باشیم

لوسترمهدی
طراحی، ساخت و عرضه
تاسیس
تاسیس

کارخانه صنایع لوسترمهدی

توسط جناب آقای محمد جواد انصاری و آقای جعفر انصاری در سال 1360 در شهر تهران تاسیس شد. این تجربه بلند مدت خود موجب تجربه ای ارزشمند در حیطه تولید محصولات لوکس دکوراتیو گشته است.

امروزه استادکاران ما در فضایی نزدیک به 10.000 متر مربع در کنار یک دیگر و با هنر دست و تلفیق آن با تکنولوژی تلاش می کنند تا هرچه بیشتر بر شکوه و زیبایی فضای شما بیفزایند.

 

 

متریال
متریال

محصولات لوسترمهدی

با 5 متریال فولاد، پرسلان، برنج، کریستال و گلس ساخته می شود. وابسته به نوع متریال، محصولات دارای فینیشینگ های مختلفی از نظر پوشش نهایی می باشند.

استفاده از طلا، ورق نقره، کریستال های دوپوست و ... برای پوشش نهایی محصولات همه و همه به متریال اولیه بستگی دارد.

 

 

دست ساز بودن
دست ساز بودن

بهره مندی از هنردست صنعتگران ماهر،

جزئی جدایی ناپذیر از پروسه تولید لوسترمهدی ، هنر دست صنعتگران و استاد کاران می باشد. به جرات می توان گفت بیش از 70 درصد از تمامی محصولات با دست هنرمند همکاران ما و به سفارش شما ساخته می شوند.

 

ساخت سفارشی

در کنار تنوع بی مانندی چون متریال، سایز، دیزاین و پوشش، 

لوسترمهدی همواره با آغوشی باز از درخواست های ساخت محصولات به صورت اختصاصی استقبال می نماید.

 برای پروژه های لوکس مسکونی، تجاری، مساجد و زیارتگاه ها که نیاز خاصی از محصول را به دنبال داشته باشند و از بین کالکشن های ما امکان انتخاب را نداشته باشند، امکان ساخت به صورت اختصاصی مهیا می باشد.

جهت مشاوره می توانید با دفتر مرکزی - بخش مشاوره خرید تماس حاصل نمایید.